خبر

مدعیان سلطنت دور هم جمع شدند/ «معجون السلاطین» روی صحنه

نمایش «معجون السلاطین» به کارگردانی سعید زارعی به زودی روی صحنه می‌رود. این نمایشنامه را پیام سعیدی و محمود خسروپرست نوشته‌اند و میثم احمدی تهیه‌کنندگی آن را برعهده دارد.

در حال حاضر تمرین‌های گروه در حال انجام است.

سعید زارعی کارگردان و بازیگر تئاتر و سینما است که در کارنامه خود کارگردانی بیش از ۱۰ نمایش را برعهده داشته است. وی در جدیدترین تجربه خود بار دیگر با پیام سعیدی و محمود خسروپرست همکاری می‌کند و قرار است متنی به قلم این ۲ را روی صحنه ببرد.

میثم احمدی سابقه تهیه‌کنندگی تئاترهایی همچون «الیورتوئیست»، «بینوایان»، «مری پاپینز»، «آرسنیک و تور کهنه»، «رئالیسم مصنوعی» و … را در کارنامه هنری خود دارد.

محمود خسروپرست نمایشنامه‌نویس، دراماتورژ، پژوهشگر و مدرس نویسنده بیش از ۴۷ نمایشنامه و فیلمنامه بلند و کوتاه است. همچنین پیام سعیدی یکی از بنیان‌گذاران گروه تئاتر «سوراخ تو دیوار» در سال ۸۸ است که با هدف خلق نمایش‌های معاصر برای مخاطب تأسیس شد. از جمله آثار او در تئاتر «صدای آهسته برف» (۱۳۹۲، تهران)، «سِیر» (۱۳۹۲، تهران)، «بیدنجیلی» (۱۳۹۳، تهران)، «نجوای دریا و من» (۱۳۹۶، ادمونتون کانادا)، «نمی توانیم راجع بهش حرف بزنیم» (۱۳۹۷، تهران)، «مخدوش» (۱۴۰۱، تورنتو کانادا) است.

عکس از کیارش مسیبی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا