خبر

علی صبوری در «کشتی شیطان» آسیب دید/ تعویق افتادن اجرا

نمایش «کشتی شیطان (کمدی اکتشافات)» به تهیه‌کنندگی آزاده نظری، کارگردانی حامد وکیلی و نویسندگی امید طاهری از ۲۵ آبان در سالن سینمایی عرفان روی صحنه رفته است.

به گفته آزاده نظری تهیه‌کننده نمایش «کشتی شیطان» علی صبوری بازیگر نمایش شامگاه ۲۹ آبان در صحنه پایانی نمایش دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه پا شد که خوشبختانه آسیب‌دیدگی جدی نیست.

وی ادامه داد: این بازیگر برای درمان و امکان اجرای مجدد باید ۲ روز تحت درمان باشد، از این‌رو اجرای «کشتی شیطان» ۲ روز به تعویق خواهد افتاد و بلیت‌های فروخته شده به روزهای پنجشنبه و جمعه انتقال پیدا کرده است.

نظری عنوان کرد: البته علی صبوری با وجود آسیب‌دیدگی و درد شدید شب گذشته به احترام تماشاگران در پایان به همراه همگی بازیگران مقابل تماشاگران حاضر شد و از آن‌ها برای حضورشان تشکر کرد.

در خلاصه داستان این نمایش کمدی آمده است: «دریاسالار کریستفر بار کلمبوس معروف به کریستف کلمب با کشتی معروف خودش سانتاماریا به قصد کشف مسیر تازه‌ای به هند راهی اقیانوس شد که … .»

آرش نوذری، مهدی آقایی، پرویز زیدی، تکتم اخجوانی و حامد وکیلی با هنرمندی علی صبوری بازیگران نمایش «کشتی شیطان (کمدی اکتشافات)» هستند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا