خبر

جشنواره آموزشی دانا با جوایز دیجیتال

 پلتفرم جامع آموزش آنلاین دانا با برگزاری جشنواره پاییزی که همزمان با تولد این پلتفرم است، بیش از ۳۶۰ دوره آموزشی را با قیمت تخفیفی هر کدام ۱۰ هزار تومان به کاربران خود عرضه کرده است. این دوره‌های آموزشی که در بیش از بیست سرفصل‌ قرار دارند، شامل عنوان‌هایی از جمله بازاریابی، مدیریت کسب‌وکار، زبان‌های خارجی، برنامه نویسی، طراحی وب، طراحی گرافیک، استارتاپ‌ها، دبیرستان و کنکور، سینما، عکاسی و… هستند و کاربران می‌توانند دوره‌های مختلف را خریداری کرده و با تماشای آن، از آموزش‌های اساتید برتر بهره‌مند شوند.

پلتفرم جامع آموزش آنلاین دانا، علاوه بر تخفیف دوره‌های آموزشی، در پایان این کمپین، به ۱۰ یادگیرنده برتر دوره‌های تخفیفی و دوره‌های رایگان که بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، جوایزه دیجیتالی هدیه می‌دهد. در این کمپین، گذراندن هر دوره رایگان ۱۰ امتیاز و گذراندن دوره‌های تخفیفی ۲۰ امتیاز دارد. امکان کسب امتیاز و استفاده از دوره‌ها با قیمت تخفیفی، تا پایان ۳۰ آذر ۱۴۰۲ برای همه کاربران فراهم است.

پلتفرم جامع آموزش آنلاین دانا، برنامه کاربردی آموزش همراه اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به کاربران این امکان را می‌دهد که به محتواهای آموزشی متنوع، معتبر و تعاملی در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشند و با انتخاب دوره‌های آموزشی دلخواه، یادگیری آسان و مفید را تجربه کنند.

از جمله امکانات دانا می‌توان به مشاهده فهرست محتواهای آموزشی بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف، مشاهده محتواهای آموزشی مطابق با استانداردهای متنی، صوتی، ویدئویی و تعاملی، امکان انتخاب دوره آموزشی موردعلاقه و درصورت نیاز پرداخت مبلغ دوره آموزشی از درون برنامه، امکان برنامه‌ریزی و دریافت پیش‌نیازها برای دوره آموزشی خاص، قابلیت کنترل فرآیند آموزشی و روال یادگیری و همچنین رعایت پیش‌نیازها برای یادگیری بهتر و اصولی، امکان دریافت گواهینامه معتبر آموزشی از مؤسسه مربوط و… اشاره کرد.

پلتفرم جامع آموزش آنلاین دانا از بخش‌هایی مانند «دانا پلاس» به عنوان پلتفرم برگزاری وبینار، جلسات و کلاس‌های آنلاین با امکانات متناسب، «مدرس شو» برای ساخت دوره آموزشی و کسب درآمد، «آکادمی دانا» و «مجله دانا» تشکیل شده است تا برای کاربرانی از گروه‌های مختلف آموزشی، مناسب باشد و نیازهای جامعی در حوزه آموزش آنلاین را برطرف کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا