خبر

اگر جیب پرسپولیسی‌ها پر باشد داربی را می‌برند

جمشید شاه‌محمدی، بازیکن پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از بازی پرسپولیس برابر هوادار و شرایط آن برای بازی در داربی اظهار کرد: برد پرسپولیس در این دیدار از نظر روحی و روانی تاثیر بسیار زیادی روی بازیکنان داشت. معتقدم پرسپولیس دوباره به روزهای اوج خود برمی‌گردد. باید هواداران و پیشکسوت این تیم تا حدودی صبر و تحمل خود را بالا ببرند و همیشه نباید انتظار برد از این تیم داشته باشند. به هر صورت برد برابر هوادار دستاورد بسیار خوبی برای پرسپولیس بود و شرایط جدیدی را برای پرسپولیس رقم زد.

وی گفت: درست است که پرسپولیس با شکست برابر الدحیل لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد اما پیروزی برابر هوادار انگیزه بازیکنان را برای بازی داربی چند برابر کرد. باید بپذیریم که تیم کنونی ما تنها به درد رقابت‌های باشگاهی می‌خورد و شرایط کافی برای حضور در آسیا را نداشتیم. شک نداشته باشید که تیم‌ملی نیز امکان صعود در آسیا را نخواهد داشت.

پیشکسوت پرسپولیس در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس در داربی افزود: من تصور می‌کنم داربی با نتیجه ۲ بر صفر به نفع تیم پرسپولیس پایان خواهد یافت به شرط این که مدیریت باشگاه از نظر مالی بازیکنان را شارژ کند تا با انگیزه بیشتری در داربی حاضر شوند. مشکل اصلی بازیکنان پرسپولیس در شرایط کنونی، فقط مالی است. من نمی‌گویم در هیچ کدام از پست‌ها ایراد نداریم؛ در خط جلو مشکل داریم اما مشکل اصلی مشکل کم‌پولی بازیکنان است. اگر جیب آنها پر از پول باشد بهترین بازی خود را در داربی برابر استقلال به نمایش می‌گذارند. من مدعی نیستم که همه بازیکنان چنین تفکری دارند اما باشگاه‌ قول و وعده‌هایی به آنها داده که اگر به تعهد خود عمل کند انگیزه بازیکنان برای داربی چند برابر می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا