اقتصادخبرفناوری

خدمات ویژه برای جلب مشتریان هندی سایت آمازون

فروشگاه اینترنتی آمازون برای جلب توجه بیشتر مشتریان هندی خود و حفظ آنها اقدام به انتشار مقالات مختلفی در موضوعات مختلف از جمله سیاست، دولت، سلامت، ورزش، کتاب، تغذیه و بسیاری از موارد تخصصی دیگر کرده است.

به نقل از گودایریدر، فروشگاه اینترنتی آمازون برای جلب توجه بیشتر مشتریان هندی خود و حفظ آنها اقدام به انتشار مقالات مختلفی در موضوعات مختلف از جمله سیاست، دولت، سلامت، ورزش، کتاب، تغذیه و بسیاری از موارد تخصصی دیگر کرده است. بسیاری از این مقالات در صفحه اختصاصی کشور هندوستان در سایت آمازون وجود دارد و به نظر می‌رسد مسئولان این غول فروش اینترنتی کتاب و محصولات دیگر سعی دارند مشتریان بیشتری از این کشور جلب کنند.
 
آمازون اخیراً تبلیغات وسیعی برای فروش دستگاه کتابخوان کیندل خود در کشور هندوستان شروع کرده است و در ماه گذشته هم شبکه تلویزیونی خود موسوم به مینی تیوی (Mini TV) را در این کشور راه‌اندازی کرد. بسیاری از کاربران هندی سایت آمازون می‌توانند ویدیوهای این سایت را به صورت رایگان تماشا کنند.
 
مینی تیوی آمازون دو سال پیش برای کاربران آمریکا راه‌اندازی شده بود ولی تنها ساکنان کشور آمریکا قادر به دسترسی به این ویدیوها بودند. مسئولان آمازون اعتقاد دارند این تلویزیون اختصاصی تاثیر زیادی در افزایش کاربران خدمات نامحدود ویدیو و کتاب داشته است و به نظر می‌رسد این روش را می‌خواهند در کشور هندوستان پیاده کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا