اقتصادبازار سرمایهچندرسانه‌ایخبرفناوری

قطعی ناگهانی بسیاری از رسانه‌های شاخص جهان!

تارنهای کاخ سفید، دولت انگلیس و رسانه‌های بین‌المللی همچون نیویورک تایمز، فایننشال تایمز و گاردین، امروز به صورت ناگهانی قطع شدند.

به نقل از جاکارتاپُست، سایت‌های کاخ سفید، دولت انگلیس و برخی رسانه‌های بین‌المللی، امروز (سه شنبه 18 خرداد) قطع شدند.

پیام هایی مانند «خطای ۵۰۳» سرویس غیرقابل دسترس است و «قطع اتصال» در وب سایت های CNN ، فایننشال تایمز ، گاردین و روزنامه لوموند فرانسه ظاهر شد.

وب سایت کاخ سفید پیام خطایی داشت اما بعداً دوباره در دسترس قرار گرفت. وب سایت های gov.uk(دولت بریتانیا) در حدود ساعت ۱۰:۳۰ به وقت گرینویچ در دسترس نبودند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، بی بی سی و نیویورک تایمز به طور موقت غیرقابل دسترسی بودند، اما بعداً نیز برگشتند.

در همین حال رویترز گزارش کرد که چندین قطعی صبح روز سه شنبه در رسانه های اجتماعی، دولتی و وب سایت های خبری در سرتاسر جهان رخ داده است.

برخی گزارش ها حاکی از یک مشکل سریع ارائه دهنده خدمات رایانش ابری مستقر در ایالات متحده است.

این خبرگزاری نمی تواند بلافاصله موضوع تأثیرگذار بر سایت ها را تأیید کند. 

به طور جداگانه، وب سایت Amazon.com(آمازون) نیز به نظر می رسد که از کار افتاده است. آمازون هنوز به این مساله واکنش نشان نداده است.

بر اساس وب سایت نظارت بر وقفه Downdetector.com ، تقریباً 21000 کاربر «Reddit» مشکلات مربوط به پلت فرم رسانه های اجتماعی را گزارش کرده‌اند، در حالی که بیش از 2،000 کاربر مشکلات آمازون را گزارش کردند.

بنابر خبر وب سایت Downdetector ، Twitch، وب سایت هایی که توسط رسانه های خبری از جمله فایننشال تایمز ، گاردین ، ​​نیویورک تایمز و بلومبرگ نیوز اداره می شوند نیز با قطعی مواجه شده‌اند.

انتهای پیام/

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا