فناوری

هوش مصنوعی برای آینده بهتر

برند کارستن استال در کتاب «هوش مصنوعی برای آینده‌ای بهتر» با استفاده از بینش‌های تجربی غنی و تجزیه و تحلیل مفهومی دقیق، اقدامات عملی را برای اطمینان از استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد جهان به مکان بهتر پیشنهاد می‌کند.

به نقل از bookauthority کتاب «هوش مصنوعی برای آینده‌ای بهتر» نوشته برند کارستن استال روایتی از اخلاق هوش مصنوعی و فناوری‌های دیجیتال نوظهور است.
 
هوش مصنوعی مزایای بسیاری را به همراه دارد؛ از جمله تشخیص بهتر و سریع‌تر در دنیای پزشکی، بهبود فرایندها و کارایی کسب و کار و سرعت بخشیدن به فعالیت‌های خسته‌کننده. اما پیامدهای نامطلوبی هم ممکن است ازنظر اخلاقی داشته باشد. تعصبات و تبعیض، نقض حریم خصوصی و امنیت و تحریفات اجتماعی مانند بیکاری، بهره‌برداری اقتصادی و غیره.
 
در نهایت حتی ممکن است روزی چشم‌انداز ماشین‌های فوق‌العاده هوشمند جایگزین انسان شود. بنابراین سوال اصلی این است؛ چگونه می‌توانیم در حین بهره‌برداری از هوش مصنوعی به مشکلات اخلاقی آن بپردازیم؟ این کتاب با ارائه دیدگاهی متفاوت نسبت به هوش مصنوعی و پیامدهای اخلاقی آن ، پاسخی ابتکاری به این سوال ارائه می‌دهد. در کل این کتاب به چگونگی شکل‌گیری اکوسیستم‌های هوش مصنوعی برای تقویت شکوفایی انسان می‌پردازد.
 
برند کارستن استال  در کتاب «هوش مصنوعی برای آینده‌ای بهتر» با استفاده از بینش‌های تجربی غنی و تجزیه و تحلیل مفهومی دقیق، اقدامات عملی را برای کسب اطمینان از استفاده از هوش مصنوعی و ایجاد جهان به مکان بهتر پیشنهاد می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا