خبر

جانسون یادداشت‌های سخنرانی خود را گم کرد

دفتر نخست وزیری انگلیس در راستای اتفاقی که در هنگام سخنرانی برای بوریس جانسون رخ داد و او یادداشت‌هایش را پیدا نمی‌کرد، اعلام کرد جانسون به لحاظ فیزیکی سالم است.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه گاردین، بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه در “کنفدراسیون صنایع بریتانیا” (CBI) سخنرانی داشت. جانسون اما در حین این سخنرانی، لحظه‌ای مکث کرد و برای مدت طولانی برگه‌های سخنرانی خود را جا به ‌جا کرد و زیر لب سه بار گفت: “مرا ببخشید.”

سخنگوی نخست وزیر انگلیس اظهار کرد: نخست وزیر جانسون به مدت کوتاهی تمرکز خود را از دست داد. او صدها سخنرانی انجام داده است. فکر نمی‌کنم برای مردم، در مواقع نادری، از دست دادن تمرکز چیز عجیبی باشد.

طی روزهای گذشته، جانسون سرما خورده بود اما سخنگویش اصرار کرد که حال این نخست وزیر مساعد است.

سخنگوی نخست وزیر انگلیس از پاسخگویی به گزارش بی‌بی‌سی درخصوص یک منبع بی‌نام که گفته بود دغدغه‌ها و نگرانی‌های زیادی در رابطه با جانسون وجود دارد، خودداری کرده بود.

وی گفت: من تعداد زیادی جملات از منابع بی‌نام و نشان مشاهده می‌کنم و همانطور که ملاحظه می‌فرمایید به هیچ کدام یک از آن‌ منابع بی‌نام پاسخ نمی‌دهم.

گرچه این سخنگو ایده‌هایی مبنی بر اینکه “وزیران قادر نیستند که به جانسون بگویند که وی در مسیر درستی نیست” گفت: نخست وزیر جانسون کابینه‌ای دارد که پیشنهادات مختلفی را به او می‌دهند و از آنجایی که انتظار می‌رود، این کابینه در راستای همین اهداف تشکیل شده است. البته که نخست وزیر جانسون از مردم می‌خواهد که آزادانه نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در حقیقت این قسمتی از عملکرد دولت است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا