رفاه و تامین اجتماعی

ورود تاکسی‌‌‌های اینترنتی به فرودگاه امام ممنوع شد

سرپرست شهر فرودگاهی امام از دستور دادستانی برای ممنوعیت ورود تاکسی‌‌‌های اینترنتی تپسی و اسنپ به شعاع ۸۰۰متری این فرودگاه خبر داد. سعید چلندری با اشاره به بروز برخی مشکلات برای رانندگان تاکسی فرودگاه اظهار کرد: در بازدید معاون دادستانی از فرودگاه امام مشکلات رانندگان تاکسی این فرودگاه مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس با دستور معاون دادستانی، مکانی در شعاع ۸۰۰ متری فرودگاه امام مشخص شده تا رانندگان تاکسی اینترنتی تپسی و اسنپ از آن برای سرویس‌‌‌دهی به مسافران استفاده کنند. چلندری ضمن بیان اینکه با شرکت‌های مذکور جلسه هماهنگی نهایی را طی هفته جاری برگزار می‌‌‌کنیم، افزود: ‌‌‌ نظر شهر فرودگاهی امام هم همین بود که مکانی برای رانندگان تاکسی‌‌‌های اینترنتی تپسی و اسنپ مشخص شود تا مانع فعالیت رانندگان تاکسی فرودگاه که ساعت‌‌‌ها در نوبت انجام یک سرویس هستند، نشوند.

سرپرست شهر فرودگاهی امام همچنین با یادآوری اینکه نرم‌‌‌افزار تاکسی فرودگاه امام توسط یک شرکت دانش‌‌‌بنیان ایرانی طراحی شده است، ‌‌‌ اضافه کرد: فرودگاه امام، اولین فرودگاه کشور است که به چنین نرم‌‌‌افزاری مجهز می‌شود؛ این نرم‌‌‌افزار از اپلیکیشن تپسی و اسنپ کارآیی بیشتری دارد و بسیار کاربردی است. چلندری بیان کرد: مسافران در زمان ورود به سالن فرودگاه می‌توانند این نرم‌‌‌افزار کاربردی را روی تلفن‌‌‌های همراه خود نصب کرده و از خدمات آن استفاده کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا