بدون دسته بندی

افزایش دمای تهران تا پنجشنبه

اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: افزایش دما تا پنجشنبه برای پایتخت پیش‌بینی می‌شود.

 اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری و پدیده غالب وزش باد در ساعات عصر و شب همراه با افزایش وزش باد، گاهی وزش باد شدید به‌ویژه در نیمه‌جنوبی استان و در مناطق مستعد همراه با خیزش گردوخاک و گاهی کاهش کیفیت هوا همچنین امکان گرد و غبار انتقالی از استان‌های مجاور پیش‌بینی می‌شود.

طی امروز و فردا (۱۰ و ۱۱ مرداد) در بخش‌های شمالی استان افزایش ابر و در ارتفاعات بالا دست گاهی رگبار پراکنده باران دور از انتظار نیست.

تا روز پنجشنبه (۱۲ مرداد) افزایش تدریجی دما و از روز جمعه (۱۳ مرداد) کاهش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۱۱ مرداد) صاف گاهی وزش باد و از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۹ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و در روز پنجشنبه (۱۲ مرداد) صاف، گاهی وزش باد و از بعد از ظهر افزایش باد گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک با حداقل دمای ۳۰ و حداکثر دمای ۴۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا