خبر

شمال لندن در انتظار مهدی طارمی

تاتنهامی‌ها به واسطه رکورد خوب گلزنی مهدی طارمی، او را جانشینی مناسبی برای هری کین می‌دانند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت teamtalk، انتقال مهدی طارمی به تاتنهام در حال نهایی‌شدن است. اول از همه، تاتنهام و پورتو باید در مورد مبلغ انتقال طارمی به توافق برسند. تفاوت بین دو باشگاه در حال حاضر حدود ۵.۲ میلیون پوند است. پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی (۸۶.۵ میلیون پوندی) قهرمان بوندسلیگا روی میز لندنی‌هاست که باید خیلی زود تصمیم‌شان را درباره این بازیکن اعلام کنند.

طارمی جانشین بلندمدت کین نیست اما می‌تواند یک خرید مفید باشد

باید تاکید کرد که طارمی جانشین بلندمدت کین نخواهد بود. در واقع،او در حال حاضر ۳۱ سال دارد و ۱۲ ماه از هری کین بزرگ‌تر است اما طارمی با درخشش در لیگ قهرمانان سابقه قوی دارد. تاتنهام در صورت از دست دادن کین که ۳۲ بار در فصل گذشته گلزنی کرد، به بازیکنی نیاز دارد که تضمین‌کننده گلزنی در خط حمله تیمش باشد. بنابراین انتخاب، یک مهاجم جوان خطرناک است و به همین خاطر طارمی خرید خوب و مطمئنی است. تعداد گل‌های طارمی در تمام رقابت‌ها در فصل گذشته تنها یک گل کمتر از کین بود که امیدوارکننده است. طارمی در لیگ قهرمانان اروپا دروازه لیورپول و چلسی را باز کرده و نشان داده گلزن قابلی است.

ملی‌پوش ایرانی در سه فصل گذشته ۸۰ گل برای پورتو به ثمر رسانده است. او در کل دوران باشگاهی خود در مجموع ۱۹۱ گل به ثمر رسانده است. حالا تاتنهام می‌خواهد او را برای اولین بار به لیگ برتر بیاورد. در واقع، سران تاتنهام آماده ارائه پیشنهادی به مبلغ ۲۴ میلیون یورو (۲۰.۸ میلیون پوند) هستند.

با این حال پورتو حاضر به فروش طارمی با این قیمت نیست و می‌خواهد ۳۰ میلیون یورو (۲۵.۹ میلیون پوند) از فروش او به دست آورد. طارمی همانند کین در آخرین سال قرارداد با تیمش است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا