خبر

رییس‌جمهور خبر خوش دولت برای اهالی رسانه را اعلام می‌کند

سخنگوی دولت عنوان کرد که اخبار خوشی برای اهل رسانه از سوی رئیس جمهور اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی در حاشیه حضور خود به مناسبت روز خبرنگار در دانشگاه شهید بهشتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به همه همکاران عزیز چه آن‌ها که در قامت روابط عمومی درون شبکه بزرگ اطلاع‌رسانی دولت و چه آن‌ها که پشت سنگر خبری در حوزه‌های رسانه‌های مختلف گروهی فعالیت می‌کنند روز خبرنگار را تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به سوالی درباره خبرهای خوش برای اهالی رسانه گفت: فردا جلسه‌ای به طور خاص برای این حوزه به طور خاص برقرار است. خبرهای خوش را هم بگذارید ان‌شاءالله فردا در سالن اجلاس سران تشریف بیاورید و از زبان رئیس جمهور بشنوید.

وی درباره موضع دولت در حوزه سلامت و افزایش ظرفیت پزشکی عنوان کرد: موضع دولت ده‌ها بار کاملا شفاف و روشن شده است. مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی یک مصوبه قانونی و لازم‌الاتباع است. الحمدلله مجموعه بهداشت و درمان کشور هم برای اجرای آن همراه هستند.

بهادری جهرمی اضافه کرد: طبیعتا وقتی سیاست جدیدی می‌خواهد اتخاذ شود باید ساختارها و و زیرساخت‌های لازم برای اجرای آن سیاست فراهم شود و دولت هم با جدیت اجرای آن را پیگیری می‌کند. وزارت بهداشت هم با تمام توان خود تلاش می‌کند که با کمک سازمان برنامه و نهادهای دولتی، هم زیرساخت‌ها فراهم شود هم اجرای سیاست با درستی و حفظ و ارتقای کیفیت پیش برود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا