بدون دسته بندی

حذف ژاپن فرصت خوبی برای والیبال ایران است

کارشناس والیبال در مورد حضور تیم ملی نوجوانان در یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: با باخت ژاپن خوشبختانه این حریف خطرناک از دور رقابت‌ تیم‌های برتر کنار رفته و این امتیاز خوبی برای ماست.

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال نوجوانان ایران شب گذشته (سه‌شنبه، ۱۷ مرداد) با شکست صربستان در مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان به جمع هشت تیم برتر این رقابت‌ها صعود کرد.

فرهاد نفرزاده، کارشناس و مربی والیبال در مورد عملکرد تیم نوجوانان به ایسنا گفت: عملکرد تیم ملی با توجه به نتایج کسب شده بسیار عالی است. کادر فنی و بازیکنان نشان دادند که خود را با اقتدار برای این رقابت‌ها آماده کرده‌اند. خوشبختانه نتایج خوبی هم به دست آورده‌اند.

او در ادامه بیان کرد: ایران را یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی در این دوره از مسابقات دیده‌ام. عملکرد تیم ما مخصوصا در دفاع روی تور و سرویس بسیار خوب است و در دریافت، حمله و پاس هم عملکرد خوبی دارند.

نفرزاده به حضور عادل غلامی در کادر فنی تیم ملی اشاره و بیان کرد: آقای غلامی سال‌ها در تیم ملی بزرگسالان در رقابت‌های مختلف حضور داشت و تجربه خیلی خوبی دارد. قطعا حضورش برای آموزش بازیکنان دفاع وسط یا سرعتی بسیار خوب است و خیلی به آنها کمک می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا