خبرفناوری

بازدید معاون رئیس جمهور از دستاوردهای وزارت ارتباطات

در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در حال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرد.

وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و فعالیت‌های سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه این وزارتخانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه‌های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.

در این نمایشگاه که روز گذشته آغاز شده و تا سه‌شنبه ۷ شهریور ماه ادامه دارد، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در حوزه‌های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی ارائه کرده‌اند.

علاوه بر آن شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش‌های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه، تولیدات و محصولات خود را ارائه و معرفی می‌کنند.

نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری و میثم لطیفی رئیس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران ۴ شهریور ماه شروع به کار کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا