خبر

پیش‌بینی‌هایی درباره تیم ملی آلمان در دوران ناگلزمان

شکست سنگین تیم ملی فوتبال آلمان برابر ژاپن باعث شد تا سران فدراسیون فوتبال این کشور هانسی فلیک را از کار برکنار کنند. همچنان که پیش‌بینی می‌شد یولیان ناگلزمان، سرمربی سابق بایرن‌مونیخ، به عنوان جایگزین فلیک انتخاب شد تا سکان هدایت ژرمن‌ها به یک مربی جوان سپرده شود.

لوتار ماتئوس، کاپیتان سال‌های دور بایرن‌مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان، درباره تاکتیک مانشافت با ناگلزمان جوان گفت: پیش‌بینی می‌کنم او تیم را با سیستمی که در بایرن پیاده می‌کرد به میدان بفرستد. به نظرم او سیستم ۱-۳-۲-۴ را اجرا خواهد کرد که بر خلاف دوران فلیک است. در چنین سیستمی تیم یک مهاجم نوک خواهد داشت و به نظرم که این بازیکن نیکلاس فولکروگ خواهد بود.

او ادامه داد: بازی‌دادن به یک مهاجم نوک باعث می‌شود تا تیم ملی فوتبال آلمان به روزهای خوبش برگردد. در بایرن‌مونیخ حضور لواندوفسکی باعث شده بود تا مشکل گلزنی حل شود و در تیم ملی فوتبال آلمان هم نیاز به چنین مهاجمی احساس می‌شود. ما نمی‌توانیم به کلی فلسفه فوتبال آلمان را تغییر دهیم اما می‌توانیم تغییرات مثبتی را در تیم به وجود آوریم.

ماتئوس در پایان درباره یوزوآ کیمیش هم گفت: به نظرم بهتر است که از کیمیش در سمت راست به جای میانه میدان استفاده شود؛ چرا که در سمت راست بیشتر به این بازیکن نیاز داریم. ناگلزمان باید از بازیکنانی استفاده کند که در تاکتیک و تفکراتش به آنها نیاز دارد و اصلا حضور بازیکنان در یک باشگاه بزرگ ملاک و معیار اصلی او نباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا