خبرفناوری

برگزاری مراسم بزرگداشت روز سرباز در وزارت ارتباطات

 در هفته دفاع مقدس و به مناسبت «روز سرباز» در سالن الغدیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسمی با حضور هادی اصلان زاده، معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع و جابر قلیان، دبیر شورای فرهنگی و حجت تارزاده، رئیس مرکز توسعه سرمایه انسانی و فناوری‌های مدیریتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و عبدالعلی گواهی رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح و سرهنگ معتمدی، مسئول امور مشمولین دفتر سیاست‌گذاری و نظارت راهبردی حفاظت اطلاعات نیروهای مسلح و سربازان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس با تأکید بر اینکه روز سرباز، روز مهمی است گفت: اهمیت این روز از این جهت است که سردار شهید دل‌ها، زند یاد حاج قاسم سلیمانی خود را سرباز وطن و ولایت می‌نامید.

وی با اشاره به فرمایشی از پیامبر اکرم مبنی بر اهمیت نعمت‌های امنیت و تندرستی، افزود: به‌واقع انسان تا زمانی که دچار بیماری نشده و یا امنیتش به مخاطره نیفتاده است قدر و ارزش این دو نعمت را نمی‌داند به‌ویژه نعمت امنیت که برقراری آن در کشور عزیزمان حاصل مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های همه سربازان وطن است.

اصلان زاده با بیان اینکه از سربازان امریه به‌عنوان همکاران شاغل در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این انتظار را داریم که پیشرفت‌ها و دستاوردهای این وزارتخانه را برای عموم مردم به‌ویژه خانواده و اطرافیانشان بیان کنند، تصریح کرد: این اقدام نیز در راستای امیدآفرینی است که همواره از سوی مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است؛ بنابراین باید همگی در این مسیر گام برداریم و برای امیدآفرینی پیشرفت‌ها و دستاوردهایی که در مجموعه‌ای که در آن مشغول هستیم را به اطلاع عموم برسانیم.

معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات با بیان اینکه دوران سربازی، به‌واسطه فرصت تکرار نشدنی، دوران ارزشمندی است به‌ویژه برای کسب مهارت و دانش‌افزایی گفت: این دوره برای سربازان امریه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌واسطه حضور در یک دستگاه حاکمیتی تخصصی ارزشمندتر است؛ بنابراین باید قدر آن را بدانید.

دبیر شورای فرهنگی وزارت ارتباطات نیز با بیان اینکه هدف از برگزاری این مراسم یادآوری دوباره اهمیت «سرباز» اول برای خود ما و بعد برای شما بود، گفت: شماهایی که به‌واقع سربازان امام زمان (عج) هستید چراکه صاحب اصلی این نظام حضرت ولی‌عصر (عج) است.

قلیان تأکید کرد: امیدوارم این دوران طلایی حضور به‌عنوان سرباز امریه در وزارت ارتباطات را به‌خوبی سپری کنید و در این دوران تجربیات خوبی را برای تعالی نظام و کشور کسب کنید چراکه نظام اسلامی به شما امیدوارم است چراکه آینده کشور توسط شما رقم خواهد خورد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا