خبر

قدردانی رییس رژیم صهیونیستی از حمایت‌های آمریکا همزمان با جنگ

 رییس رژیم صهیونیستی در سخنانی ضمن قدردانی از جو بایدن، دولت او و بسیاری از اعضای کنگره از هر دو حزب سیاسی آمریکا گفت که حمایت‌های آمریکا تعیین کننده است.

اسحاق هرتزوگ که در بیت المقدس سخنرانی می‌کرد، خطاب به دولت بایدن در آمریکا گفت که ما از دولتمردان آمریکا سپاسگزاریم و حمایت آنها را می‌ستاییم.

پیش از این، «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا در کنفرانس خبری با یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهونیستی بر حمایت آمریکا از این رژیم تاکید کرده وو گفته بود: حمایت آمریکا از اسرائیل راسخ است و هماهنگی‌های تنگاتنگی را با آن، برای آزادی اسیرانی که حماس به اسارت درآورده است انجام می‌دهیم. کمک‌های بیشتر در راه است. مطمئن خواهیم شد که اسرائیل نیازمندی‌های دفاعی خود را در اختیار داشته باشد.

وی در این سخنان بدون اشاره به کودک‌کشی‌ها و جنایات تاریخی رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین، بر ادامه حمایت واشنگتن از تل آویو تاکید کرد.

دو روز پیش نیز، «دیمیتری پولیانسکی» معاون اول نماینده دایم روسیه در سازمان ملل اعلام کرد که درگیری غزه استانداردهای دوگانه کشورهای غربی را آشکار کرده است.

معاون اول نماینده دایم روسیه در سازمان ملل به اسپوتنیک گفت: دور جدید درگیری ها میان فلسطین و اشغالگران قدس استانداردهای دوگانه کشورهای غربی را آشکار کرده است. آنها حتی شهامت آن را ندارند که اقدامات اسرائیل را آن طور که هست، بخوانند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا