خبر

لیست مصدومان رئال مادرید در حال افزایش است

 برخلاف نتایج قابل قبولی که رئال مادرید در این فصل کسب کرده است اما اوضاع بر روی نیمکت این تیم نگران کننده است و تعداد مصدومان کهکشانی‌ها به وضعیت نگران کننده‌ای رسیده است. این مساله ممکن است در ادامه فصل بر روی نتایج این تیم اثرگذار باشد.

وضعیت وینیسیوس در هاله‌ای از ابهام

وینیسوس جونیور ابتدای فصل جاری به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ، یک ماه از میادین دور بود. او در دیدار اخیر تیم ملی فوتبال برزیل مقابل کلمبیا در مسابقات مقدماتی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی دچار مصدومیت جدیدی شد و در دقیقه ۲۵ زمین بازی را ترک کرد. هرچند نتایج آزمایشات پزشکی هنوز اعلام نشده است اما اگر این مصدومیت از همان ناحیه همسترینگ باشد این بازیکن برزیلی ممکن است یک یا دو ماه دیگر را از دست بدهد.

شوامنی ۸ هفته را از دست داد

اوریلین شوامنی دیگر بازیکن رئال مادرید است که در دیدار ال‌کلاسیکو به نظر می‌رسید دچار مصدومیت شده است. هرچند او ۹۰ دقیقه بازی کرد اما تصاویر تلویزیونی، حرکت لنگان لنگان او را به تصویر کشیدند که همین مسئله این گمانه زنی را به وجو د آورد که ممکن است این بازیکن فرانسوی با مصدومیت مواجه شده باشد. پس از این مسابقه، نتایج معاینات پزشکی نشان داد قسمتی از استخوان پای چپ او مو برداشته است و باید برای مدت قابل توجهی از کنار زمین تیمش را همراهی کند. این مدت ممکن است تا ۸ هفته تداوم داشته باشد.

یک فصل بدون کورتوا

تیبو کورتوا دیگر مصدوم مادریدی هاست که به دلیل مصدومیت در ناحیه رباط صلیبی در تمرینات تیم، تمام فصل را از دست داد تا «کپا آریزابالاگا» سنگربان رئال مادرید در فصل جاری باشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا