خبرفناوری

رونمایی از «یلوپل» ایرانسل در نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳

 اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال با هدف ارائه ابزارها، پلفترم‌ها و راهکارهای دیجیتال در عرصه‌های گوناگون، از پلفترم «یلوپل»، به عنوان سامانه مدیریت شرکای تجاری ایرانسل، در دومین روز از نمایشگاه تلکام ۲۰۲۳، رونمایی کرد.

یلوپل، پلتفرم مرتبط با مدیریت شرکای تجاری ایرانسل است که تسهیل و سازماندهی فعالیت‌های حقوقی، امور مالی، نظارت بر شاخص‌های کلیدی عملکرد، مکاتبات و ثبت اطلاعات شرکای ایرانسل را فراهم می کند.

این پلتفرم منجر به هوشمندسازی تمامی امور شرکای تجاری ایرانسل می‌شود و همچنین برقراری ارتباط و همسویی منظم بین تیم‌های داخلی مانند واحد تجاری، مدیریت تأمین، حقوقی، مالی و غیره را فراهم می‌کند. این بستر ضمن ارائه دقیق اطلاعات، فرآیندها و رویه‌های سازمانی را هم تسریع و به دیجیتالی شدن کسب‌وکار کمک می‌کند.

با به‌کارگیری یلوپل، گزارش‌های هوشمند در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌گیرد و مدیریت زمان، مدیریت هزینه کسب‌وکار و پیگیری وضعیت شرکاری تجاری، بهینه می‌شود.

از امکانات و ویژگی‌های این پلتفرم می‌توان به احراز هویت کسب‌وکار و افراد حقیقی، بستن مستندات قانونی مانند تفاهم نامه و قرارداد، امضای دیجیتال، یکپارچه‌سازی مراحل مالی، گزارش‌گیری و صحت سنجی پرداختی، مدیریت عملکرد کسب‌وکارها و… اشاره کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا