خبر

جورج کلونی روح داستان «پسران در قایق» را به تصویر کشید

دنیل جیمز براون می‌گوید جورج کلونی با کارگردانی خود موفق شد تا روح داستان «پسران در قایق» را به تصویر بکشد.

این نویسنده اقتباس از کتابش با جورج کلونی «کاریزماتیک» را یک سفر تمام عیار خواند.

دنیل جیمز براون همچنین گفت آوردن «پسران در قایق» به پرده‌های بزرگ فرآیندی چند دهه‌ای بود، اما ارزش انتظارش را داشت.

براون سال‌ها وقت صرف تحقیق و نوشتن این گزارش که سال ۲۰۱۳ منتشر شد کرد تا گزارش بی‌نقصی از تیم افسرده دانشگاه واشینگتن که از ورزشکاران آماتور به مدال‌آوران طلای المپیک بدل شدند،‌ ارایه کند و حالا معتقد است جورج کلونی به عنوان کارگردان، عدالت را در کارش رعایت کرده است.

کالوم ترنر بازیگر فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» در این فیلم در نقش جو رنتز بازی می‌کند؛ فردی که در نوجوانی از سوی پدر و نامادری‌اش رها شده بود.

رنتز، مردی جوان و باتدبیر، با وجود این که آنقدر فقیر بود که به سختی می‌توانست غذا بخرد، موفق شد وارد دانشگاه واشینگتن شود و تحصیل کند اما برای پرداخت شهریه‌اش مشکل داشت. به همین دلیل مانند بسیاری از همسالان طبقه کارگر وارد قایقی شد که فقط برای ۸ نفر جاداشت.

چیزی که آن‌ها را به خود جلب کرد، شکوه و جلال ورزشی نبود: به دست آوردن یک صندلی با یک کار در هنگام تحصیل در دانشگاه بود، که به آن‌ها اجازه می‌داد در دانشگاه بمانند و هزینه کمتری برای زندگی بپردازند.

همانند کتاب، فیلم هم داستان چالش‌برانگیز آن‌ها را از آغاز فروتنانه تلاش‌شان تا رسیدن به المپیک ۱۹۳۶ که در آلمان تحت اشغال نازی‌ها برگزار شد، دنبال می‌کند. در این فیلم جوئل اگرتون به عنوان مربی تیم آل اولبریکسون بازی ‌کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا