جامعه

قاضی‌زاده هاشمی انتخاب آیت الله رییسی را تبریک گفت

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ضمن حمایت از رأی مردم، به برگزیده ملت، آیت الله سید ابراهیم رئیسی تبریک عرض میکنم  و از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت روز افزون به ملت بزرگ ایران را خواستارم.

به گزارش ایرنا، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای آورده است: مردم غیور و شریف ایران سلام؛بار دیگر شور و شعور مردم فهیم سرزمین ماحماسه آفرید و با لطف الهی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کمال آرامش برگزار شد و علیرغم شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت آحاد جامعه، گلایه مندی مردم از عملکرد دولتمردان فعلی و تبلیغات منفی رسانه های بیگانه، حضور گسترده و باشکوهی در پای صندوق های رأی رخ دادکه باید به چنین مردم هوشیار و وفاداری صمیمانه تبریک گفت و در برابر آنها سر تعظیم فرود آورد.

وی افزود: بنده به سهم خوداین حضور حماسی و اقتدار آفرین را به رهبر معظم انقلاب اسلامی که با بیانات هدایتگر خود در آستانه انتخابات، راه را بر همگان آشکار کرد تبریک و تهنیت عرض میکنم و ضمن حمایت از رأی مردم، به برگزیده ملت،حضرت آیت  الله سید ابراهیم رئیسی  تبریک عرض میکنم  و از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت روز افزون به ملت بزرگ ایران را خواستارم.

قاضی زاده هاشمی گفت: در ادامه لازم میدانم نکاتی را به محضر شریف مردم ایران به ویژه جوانان عزیز عرض نمایم؛ اینجانب به عنوان جوانترین نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، باکسب اجازه از حضرت ولیعصر (عج) و ادای احترام به محضر حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و همه شهیدان و ایثارگران سرزمینم، بهپشت و انه عناصر علمی  و  تخصصی و به نمایندگی از جامعه نخبگانی جوان کشور پا به عرصه رقابت گذاردم و «گفتمان  تحول در نظام حکمرانی»را مبتنی ضرورت نقش مردم در اداره کشور و جایگزینی نیروی جوان به عنوان عامل پیشرو و پیشران تحولات کشور مطرح نمودم.

وی ادامه داد: گفتمانی که داعیه دار تغییر  رویکردها و برنامه های عدالت محور برای اجرای درست و دقیق گام دوم انقلاب اسلامی و استفاده صحیح از همه فرصتها است و معتقد است که عبور از مسیر سخت پیش رو جز با ظرفیت و انگیزه نسل مدیریتی جدیدی از زنان و مردان جوان، خوشفکر و روزآمد میسر نیست.

وی گفت: «گفتمان دولت سلام»گفتمانی مستقل از سایر گفتمان های موجود در این انتخابات و نه ذیل یا مشترک با آنان است، بر همین اساس آنانکه به دنبال گزینه ای  جوان درگام دوم انقلاب بودند و آنانکه نا امید از تحول بوده و بنای رأی دادن نداشتند و کسانی که به دنبال گزینه ای به دور از حواشی و زد و خوردهای سیاسی می گشتند ، سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی را بهانه ی حضور خود در انتخابات یافتند .لذا اینجانب حسب 13سال تجربه به عنوان نماینده مردم شریف در مجلس شورای اسلامی به منظور تحقق منویات ولی امر مسلمین به چند دلیل، بقاء در انتخابات را علیرغم پیش بینی برخی سوء برداشتها برگزیدم.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: اولاً ایجاد فضای رقابتی، ثانیاً دعوت از سلایق مختلف و افزایش مشارکت، ثالثاً پیشگیری از وسوسه خروج از انتخابات توسط رقبای جریان انقلاب و به چالش کشیدن جمهوریت نظام با انتخاباتیک نامزدی،رابعاً  آشتی گلایه مندان وضع موجود با صندوق رأی،خامساً  اطمینان به جوانان امیدوار به«گفتمان دولت سلام»از نمایشی و پوششی نبودن برنامه های تحول در نظام حکمرانی و سادساً احترام به رأی شورای محترم نگهبان که به یک جوان نسل سوم به عنوان یک رجل سیاسی اعتماد کرده بود.

وی خاطر نشان کرد: در اینجا وظیفه دارم از اعضای محترم شورای نگهبان که اینجانب را واجد صلاحیت نامزدی انتخابات ریاست جمهوری تشخیص دادند تشکر کنم. همچنین موظفم از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که فضای مناسبی برای بیان دیدگاه ها و برنامه های نامزدها بوجود آورد سپاسگزاری نمایم. از عموم نمایندگان رسانه ها، چه رسانه های مکتوب و چه رسانه های مجازی که در ایام انتخابات با انتشار اخبار مربوط به اینجانب اطلاع رسانی مفید و سازنده کرده اند نیز تشکر میکنم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: وظیفه خود میدانم از عموم برادران و خواهرانی که در سراسر کشور در ستادهای انتخاباتی اینجانب صمیمانه و صادقانه تلاش کرده اند یا در اجرای برنامه  های صدا و سیما مرا یاری نموده اند سپاسگزاری کنم. از اینکه نمیتوانم با هیچ زبان و قلمی از عهده شکر محبتهای آنان برایم از همگان پوزش می طلبم.

وی ادامه داد: ما بر این باوریم با اقبالی که بوجود آمده است،«گفتمان تحول در نظام حکمرانی»که در سطح کارشناسی و نخبگانی بود، اکنون به بدنه اجتماعی رسوخ کرده و علاقمندان بسیاری دارد و چشم انداز روشنی خواهد داشت و ما و جوانان گام دوم انقلاب آن را تا اقبال حداکثری دنبال خواهیم کرد. لذا با هدفکمک به تحقق آرمانهای نسل جدید دلبسته به دولت جوانان، برنامه ها و رویکردهای «دولت سلام»را که بیانگر فصل پروانگی انقلاب در گام دوم است رادر اختیار دولت منتخب قرار می دهیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا